نمایندگی caisson lab

بتاژن با توجه به توسعه و گستره محصولات کمپانی caisson lab امریکا اقدام به واردات این کالا نموده است.تمامی محیط های کشت سلول این کمپانی با قیمتی مناسب و کیفیتی بسیار مطلوب در تجهیزات آزمایگاهی بتاژن موجود است.

همچنین زیر مجموعه محصولات پایه ای جهت تولید انواع کودهای شیمیایی و محصولات بیولوژیکی این کمپانی ما را بر آن داشته که لیست محصولات و رده های مختلف این کالاها را به صورت انبوه موجود نماییم.

 وب سایت www.caissonlabs.com تمامی محصولات مورد نظر را به صورت کامل تشریح کرده. همچنین می توان لیست قیمت محیط کشت های سلولی caissonlabs را از منوی "محصولات">"محیط کشت سلولی">"لیست قیمت محصولات caisson labs" مشاهده و از فروشگاه الکترونیک بتاژن shop.betagen.ir به روز ترین موجودی های این کمپانی را رصد کنید.

خبرخوان

گفتاری از مدیریت سایت

در عصر ارتباطات كه سرعت انتقال داده ها ابزاري مهم وكارآمد براي رساندن پيام هاو اطلاعات محسوب ميگردد.وجود سایتی کارا و بروز را برای فعالیت 15 ساله شرکت ضروری دانستیم و به لطف خداوند منان سایت فارسی بتاژن ‌ويژه اطلاع رسانی اخبار،تازه های علمی،خرید و فروش تجهیزات،بررسی و مقایسه تخصصی محصولات آزمایشگاهی افتتاح گرديد.

صمیمانه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم،باشد که مورد توجه شما مشتریان باشد.

شما می توانید مطالب و موضوعات علمی خود را برای ما ارسال کنید،مطالب با ذکر منبع و نام شما در سایت منتشر خواهند شد.

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

سخن بزرگان

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182