اخذ نمایندگی شرکت سیناژن در استان خراسان

به اطلاع کلیه مشتریان می رسانیم

این شرکت با اخذ نمایندگی از شرکت سیناکلون مانند سنوات قبل اقلام به فروش کلیه محصولات سیناکلون با قیمت مصوب سیناژن می نماید.

 

کلیه لیست قیمت ها در سایت سیناکلون به نشانی www.sinaclon.com موجود می باشد.همچنین فرم  خدمت و محصول جدید سیناکلون یعنی سنتر پرایمر در سایت بتاژن راه اندازی شد.

متقاضیان این محصول میتوانند با پر کردن اطلاعات توالی مورد نظر خود در فرم "درخواست سنتر پرایمر سیناژن" در منوی "سفارش محصول"->"درخواست سنتر پرایمر سیناژن" سفارش خود را قطعی کنند.

 

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 مهران 1396-06-21 15:10
با عرض سلام

می خواستم بپرسم شرایط شما برای عاملیت فروش محصولات آن در اصفهان چیه؟

با تشکر
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرخوان

گفتاری از مدیریت سایت

در عصر ارتباطات كه سرعت انتقال داده ها ابزاري مهم وكارآمد براي رساندن پيام هاو اطلاعات محسوب ميگردد.وجود سایتی کارا و بروز را برای فعالیت 15 ساله شرکت ضروری دانستیم و به لطف خداوند منان سایت فارسی بتاژن ‌ويژه اطلاع رسانی اخبار،تازه های علمی،خرید و فروش تجهیزات،بررسی و مقایسه تخصصی محصولات آزمایشگاهی افتتاح گرديد.

صمیمانه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم،باشد که مورد توجه شما مشتریان باشد.

شما می توانید مطالب و موضوعات علمی خود را برای ما ارسال کنید،مطالب با ذکر منبع و نام شما در سایت منتشر خواهند شد.

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

سخن بزرگان

مهم این نیست که قشنگ باشی ...،قشنگ این است که مهم باشی ! حتی برای یک نفر .كوچك باش و عاشق ...كه عشق ، خود میداند آئین بزرگ كردنت را ..بگذارعشق خاصیت تو باشد ، نه رابطه خاص تو با کسی موفقیت پیش رفتن است نه به نقطه ی پایان رسیدن .