اولین کنگره بین المللی تغذیه در مشهد-شهریور ماه 1396

اولین کنگره بین المللی تغذیه در مشهد
با عنوان از تحقیقات پایه تا مداخلات بالینی

که از جمله منحصر به فرد ترین کنگره های برگزار شده در ایران خواهد بود
از ویژگی های کنگره :
شرکت 45 مهمان خارجی برنده جایز نوبل و اساتید و پژوهشگران مشهور جهانی
60 استاد از اعضای هیئت علمی دانشگاه های مختلف ایران و حدود 600 شرکت کننده که با حمایت سازمان جهانی بهداشت در 15- 17 شهریور ماه در محل همایش های دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بلوار خاقانی تشکیل خواهد شد.
در این کنگره به علت به کارگیری از تمامی رشته های علوم پایه و بالینی شرکت کنندگانی از تمامی گروه ها شرکت خواهند کرد که فرصت بسیار عالی جهت معرفی فعالیت ها و توانایی های شرکت ها به اساتید، محققان، دانشجویان می باشد که می تواند فرصت همکاری های همه جانبه و گسترده ای را ایجاد نمایند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خبرخوان

گفتاری از مدیریت سایت

در عصر ارتباطات كه سرعت انتقال داده ها ابزاري مهم وكارآمد براي رساندن پيام هاو اطلاعات محسوب ميگردد.وجود سایتی کارا و بروز را برای فعالیت 15 ساله شرکت ضروری دانستیم و به لطف خداوند منان سایت فارسی بتاژن ‌ويژه اطلاع رسانی اخبار،تازه های علمی،خرید و فروش تجهیزات،بررسی و مقایسه تخصصی محصولات آزمایشگاهی افتتاح گرديد.

صمیمانه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم،باشد که مورد توجه شما مشتریان باشد.

شما می توانید مطالب و موضوعات علمی خود را برای ما ارسال کنید،مطالب با ذکر منبع و نام شما در سایت منتشر خواهند شد.

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

سخن بزرگان

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323